Про товар Світлодіодні Led лампи Full Light A7 H7 CANBUS/45W/6000K
Покращення головного світла автомобіля в наш час відбувається не лише заміною або монтажем світлодіодних Бі лед модулів , а і задопомогою елементарно та в більшості випадків самостійною заміною галогенових ламп на світлодіодні.
Компанія АльтернативА також долучилась до цього ринку презентувавши світлодіодні лампи під своєю ТМ Full Light серії A7.
Лампи А7 вирізняються серед великої кількості інших своїм якісним світлом з достатньо високою потужністю.
Лампи Full Light не мають проблем з чіткістю світьлового потоку після інсталяції в рефлекторну або ж лінзовану фару як це часто буває при монтажі дешевих ламп.
Вбудований декодер (обманка) дозволяють використовувати ці лампи на 95% автомобілів і при цьому не мати проблем з помилками та морганням ламп після запуску авто.
Лампи Full Light надійно себе зарекомендували за останній рік часу тому ми радимо встановлювати та замінювати інщі лампи саме на лампи Full Light A7!!!!!!!
Характеристики Світлодіодні Led лампи Full Light A7 H7 CANBUS/45W/6000K
| Властивості | Характеристики |
| Виробник | Full Light |
| Потужність | 45W |
| Люмен | 6000 |
| Робоча напруга | 12V |
| Температура свічення | 6000K |
| Охолодження | активно/пасивне |
| Строк служби | 30 000h |
| Чіп (світлодіод) | CSP |
| Тип цоколя | H7 |
Характеристики та комплектація товару може змінюватись виробником без попередження.
Відгуки Світлодіодні Led лампи Full Light A7 H7 CANBUS/45W/6000K
Додати відгук