Про товар Штатний головний пристрій Soundbox SBM-8184 DSP для Kia Sportage 2016-2018
Діагональ дисплея 9 "
Розрішення 1024 х 600 точек
Емкостний мультитач 2.5D
IPS матриця
Операційна система Android 10
Процесор 8 ядерний Intel SC9853,, робоча частота 1.872 ГГц,
Оперативна пам'ять DDR3 4 Гб
Вбудована пам'ять 64 ГБ
Навігаційна система з можливістю оновлення ПО
Bluetooth з підтримкою списку контактів та аудіо A2DP
Вбудований процесор DSP (об'ємний звук, посилений бас, фільтр басів)
Підсилювач потужності TDA 7851 MOSFET
Вихідна потужність підсилювача: 4х50Вт / 4Ом
32-х смуговий графічний еквалайзер
Вбудований CarPlay та Android Auto
Воспроизведение аудио по папкам / трекам / исполнителям
USB вхід Host 2.0 максимум 64 ГБ
Підтримка аудіоформатів MP3 / WAV / WMA / OGG / MID
Підтримка відеоформатів AVI / MPG / WMV / ASF / FLV / 3GP / MP4 / RM / RMVB
Підтримка фотоформатів BMP / JPG / PNG / GIF / ICO / TIE / TGA / PCX
Піддержка тестових форматів DOC / TXT / XLS
Радіо тюнер Philips TEF 6686
AM / FM радіо з функцією RDS
Wi-Fi модуль вбудований
Вихід для підключення переднього та камери заднього виду
GPS навігація
Слот для SIM 4G (дві GSM антени)
Можливість підключення DVB-T2 (Опція)
Можливість підключення відеореєстратора (Опція)
Підтримка управління рульовим колесом через CAN
Язык интерфейса Украинский, Английский, Российский, Корейский
Вхлди та виходи:
Відео виходи: 2
Аудіо виходи: 2 пари
Вихід на сабвуфер
Вихід для підключення зовнишнього мікрофона Bluetooth
Характеристики Штатний головний пристрій Soundbox SBM-8184 DSP для Kia Sportage 2016-2018
| Властивості | Характеристики |
| Модель авто | Sportage 2016-2018 |
| Диагональ дисплея | 9" |
| Операційна система | Android 10 |
| Оперативна пам'ять | 4GB |
| Вбудована пам'ять | 64GB |
| Процесор | 8-ми ядерный Intel SC9853 , рабоча частота 1.88GHz |
| Підсилювач звуку | TDA 7851 |
| Потужність | 4х50ВТ , 4x45Вт |
| Радіо чіп | Philips NXP TEF6686 |
| DSP processor | Так |
| Підключення камери | Фронт/Тил |
| Функція Bluetooth | Так |
| Функція Dual Zone | Так |
| GPS приймач | Так |
| Вихід в інтернет | 4G/Wi-Fi |
| Розширення | 1024 х 600 |
| Матриця | IPS дисплей |
| CarPlay | Так |
| Android Auto | Так |
| Виробник | Sound Box |
Характеристики та комплектація товару може змінюватись виробником без попередження.
Відгуки Штатний головний пристрій Soundbox SBM-8184 DSP для Kia Sportage 2016-2018
Додати відгук