Про товар Штатний головний пристрій Sound Box SBM-8128 DSP для Mitsubishi Pajero Wagon IV (Rokford)
Опис
- Діагональ дисплея 9"
- Розрішення 1024 х 600 пікселів
- Ємнісний мультитач 2.5D
- IPS матриця
- Операційна система Android 10
- Процесор 8 ядерний Intel SC9853, робоча частота 1.872 ГГц,
- Оперативна пам'ять DDR3 4 Гб
- Вбудована пам'ять 64 ГБ
- Навігаційна система з можливістю оновлення ПЗ
- Bluetooth з підтримкою списку контактів та аудіо A2DP
- Вбудований процесор DSP (об'ємний звук, посилений бас, фільтр басів)
- Підсилювач потужності TDA 7851 MOSFET
- Вихідна потужність підсилювача: 4х50Вт / 4Ом
- 32-х смуговий графічний еквалайзер
- Вбудований CarPlay та Android Auto
- Відтворення аудіо з папок / треків / виконавців
- USB вход Host 2.0 максимум 64 ГБ
- Підтримка аудіоформатів MP3/WAV/WMA/OGG/MID
- Підтримка відеоформатів AVI/MPG/WMV/ASF/FLV/3GP/MP4/RM/RMVB
- Підтримка фотоформатів BMP/JPG/PNG/GIF/ICO/TIE/TGA/PCX
- Підтримка тестових форматів DOC/TXT/XLS
- Радіо тюнер Philips TEF 6686
- AM/FM радіо з функцією RDS
- Wi-Fi модуль вбудування
- Вихід для підключення переднього та камери заднього виду
- GPS навігація
- Слон для SIM 4G (дві GSM антени)
- Можливість підключення DVB-T2 (Опція)
- Можливість підключення відеореєстратора (Опція)
- Підтримка управління з кермового колеса
- Мова інтерфейсу Українська, Англійська, Російська, Корейська
- Входи та виходи
- Відео виходь: 2
- Аудіо виходь: 2 парі
- Вихід на сабвуфер
- Вихід для підключення зовнішнього мікрофона Bluetooth
Характеристики Штатний головний пристрій Sound Box SBM-8128 DSP для Mitsubishi Pajero Wagon IV (Rokford)
| Властивості | Характеристики |
| Модель авто | Pajero Vagon IV |
| Операційна система | Android 10 |
| Оперативна пам'ять | 4GB |
| Вбудована пам'ять | 64GB |
| Диагональ дисплея | 9" |
| DSP processor | Так |
| Процесор | 8-ми ядерний Intel SC9853 , робоча чистота 1.88GHz |
| Підсилювач звуку | TDA 7851 |
| Радіо чіп | Philips NXP TEF6686 |
| Підтримка носіїв | USB |
| Підключення камери | Фронт/Тил |
| Функція Bluetooth | Так |
| Функція Dual Zone | Так |
| GPS приймач | Так |
| CarPlay | Так |
| Android Auto | Так |
| Потужність | 4х50ВТ |
Характеристики та комплектація товару може змінюватись виробником без попередження.
Відгуки Штатний головний пристрій Sound Box SBM-8128 DSP для Mitsubishi Pajero Wagon IV (Rokford)
На жаль, відгуків ще немає, Ви можете стати першим!
Додати відгук