Про товар Штатна магнітола SoundBox SBM-8126 DSP для Mitsubishi Outlander 2013+ (Rokford+360 System)
Опис
- Діагональ дисплея 10.2"
- Роздільна здатність 1024 х 600 пікселів
- Ємнісний мультитач 2.5D
- IPS матриця
- Операційна система Android 9.0
- Процесор 8 ядерний Intel SC9853, , робоча частота 1.872GHz,
- Оперативна пам'ять DDR3 4 GB
- Вбудована пам'ять 64 GB
- Навігаційна система з можливістю оновлення ПЗ
- Bluetooth з підтримкою списку контактів та A2DP аудіо
- Вбудований DSP процесор (Об'ємний звук, посилений бас, фільтр басів)
- Підсилювач потужності TDA 7851
- Вихідна потужність підсилювача: 4х50Вт/4Ohm
- 32-х смуговий еквалайзер
- Вбудований CarPlay та Android Auto
- Відтворення аудіо з папок/ треків/ виконавців
- USB вхід Host 2.0 максимум 64GB
- Підтримка аудіо форматів MP3/WAV/WMA/OGG/MID
- Підтримка відео форматів AVI/MPG/WMV/ASF/FLV/3GP/MP4/RM/RMVB
- Підтримка фото форматів BMP/JPG/PNG/GIF/ICO/TIE/TGA/PCX
- Підтримка тестових форматів DOC/TXT/XLS
- Радіо тюнер Philips TEF 6686
- AM/FM радіо з функцією RDS
- Wi-Fi модуль вбудований
- Вихід для підключення переднього та камери заднього виду
- GPS навігація
- Слон для SIM 4G (дві GSM антени)
- Можливість підключення DVB-T2 (Опція)
- Можливість підключення DVR (Опція)
- Підтримка керування рульового колеса через CAN
- Мова інтерфейсу Українська, Англійська, Російська, Корейська
- Входи та виходи
- Відео виходи: 2
- Аудіо виходи: 2 пари комплектації
- Вихід на сабвуфер
- Вихід для підключення мікрофона Bluetooth
Характеристики Штатна магнітола SoundBox SBM-8126 DSP для Mitsubishi Outlander 2013+ (Rokford+360 System)
| Властивості | Характеристики |
| Модель авто | Outlander 2013+ |
| Операційна система | Android 10 |
| Оперативна пам'ять | 4GB |
| Диагональ дисплея | 10.1" |
| Вбудована пам'ять | 64GB |
| Підсилювач звуку | TDA 7851 |
| Радіо чіп | Philips NXP TEF6686 |
| DSP processor | Да |
| Підтримка носіїв | USB |
| Розширення | 1024 х 600 |
| CarPlay | Так |
| Android Auto | Так |
| Слот Sim карта | Так |
| Функція Bluetooth | Так |
| Функція Dual Zone | Так |
| GPS приймач | Так |
| Підключення камери | Так |
| Виробник | Sound Box |
Характеристики та комплектація товару може змінюватись виробником без попередження.
Відгуки Штатна магнітола SoundBox SBM-8126 DSP для Mitsubishi Outlander 2013+ (Rokford+360 System)
На жаль, відгуків ще немає, Ви можете стати першим!
Додати відгук