Про товар Штатна магнітола SBM-8910 DSP Toyota Land Cruiser LC200 2008-2015
- Помірна ціна та висока якість ось що відрізняє нову лінійку штатних магнітол Sound Box DSP від інших головних пристроїв на ринку України.
- У новій лінійці головних пристроїв виробник поєднав найкращі комплектуючі, які забезпечують надійну та стабільну роботу пристрою.
- Висока продуктивність даної лінійки забезпечує процесор Intel SC9853 на 4GB оперативної пам'яті, яка дає хороший запас потужності для рівної роботи пристрою, 8 ядер з робочою частотою 1.872GHz також беруть участь у прискоренні та кращій обробці інформації та завдань.
- Якісний звук забезпечує DSP Processor, який використовує підсилювач потужності TDA 7851, це одна з останніх моделей звукових підсилювачів, яка якісно відрізняється від підсилювачів даної цінової категорії. Найширший спектр аудіо налаштувань дозволить користувачеві отримати якісний звук високої якості Hi-Fi класу.
- Поряд із вище зазначеними нововведеннями виробник вирішив не зупинятися на якості звуку та збільшенні потужності та інтегрував 4G модем у пристрій, користувачеві достатньо активувати SIM картку будь-якого оператора та вставити її в Slot. ви на зв'язку із зовнішнім світом без будь-яких додаткових гаджетів!
- Один з останніх радіо чипів Philips TEF6686 забезпечує стабільний та потужний прийом сигналу.
- GPS приймач Unblox забезпечить якісний та стабільний прийом сигналу.
- Технічні характеристики:
- Діагональ дисплея 9" IPS
- Роздільна здатність 1024 х 600 пікселів
- Ємнісний мультитач 2.5D
- Операційна система Android 9.0
- Процесор 8-ми ядерний Intel SC9853, , робоча частота 1.872GHz,
- Оперативна пам'ять DDR3 4GB
- Вбудована пам'ять 64 GB
- Навігаційна система з можливістю оновлення ПЗ
- Bluetooth з підтримкою списку контактів та A2DP аудіо
- Підсилювач потужності TDA 7851
- Вихідна потужність підсилювача: 4х50Вт/4Ohm
- 32-х смуговий еквалайзер (Тимчасові затримки/фільтр басу/підсилення басу)
- Вбудований CarPlay/Android Auto
- Відтворення аудіо з папок/ треків/ виконавців
- USB вхід Host 2.0 максимум 64GB
- Підтримка аудіо форматів MP3/WAV/WMA/OGG/MID
- Підтримка відео форматів AVI/MPG/WMV/ASF/FLV/3GP/MP4/RM/RMVB
- Підтримка фото форматів BMP/JPG/PNG/GIF/ICO/TIE/TGA/PCX
- Підтримка тестових форматів DOC/TXT/XLS
- Радіо тюнер Philips TEF6686
- AM/FM радіо з функцією RDS
- Слон для SIM 4G (дві GSM антени)
- Wi-Fi модуль вбудований
- Вихід для підключення камери заднього виду
- Можливість підключення DVB-T2 (Опція)
- Можливість підключення DVR (Опція)
- Функція Miror Link (Опція) (дзеркальне відображення меню телефону)
- Підтримка керування рульового колеса через CAN
- Мультипідсвічування кнопок
- Мова інтерфейсу Українська, Англійська, Російська, Корейська
- Входи та виходи
- Відео виходи: 2
- Аудіо виходи: 2 пари комплектації
- Вихід на сабвуфер
- Вихід для підключення мікрофона Bluetooth
- Робоча напруга від 10.8 до 16V
Характеристики Штатна магнітола SBM-8910 DSP Toyota Land Cruiser LC200 2008-2015
| Властивості | Характеристики |
| Модель авто | LC200 2008-2015 |
| Диагональ дисплея | 10.1" |
| Операційна система | Android 10 |
| Оперативна пам'ять | 4GB |
| Вбудована пам'ять | 64GB |
| Процесор | 8-ми ядерний Intel SC9853, , робоча чистота 1.872GHz |
| Потужність | 4х50 Ват |
| Підсилювач звуку | TDA 7851 |
| Радіо чіп | Philips NXP TEF6686 |
| Функція Bluetooth | Так |
| Функція Dual Zone | Так |
| GPS приймач | Так |
| Підтримка носіїв | USB |
| DSP processor | Так |
| CarPlay | Так |
| Android Auto | Так |
| Підключення камери | Фронт/Тил |
| Виробник | Sound Box |
Характеристики та комплектація товару може змінюватись виробником без попередження.
Відгуки Штатна магнітола SBM-8910 DSP Toyota Land Cruiser LC200 2008-2015
На жаль, відгуків ще немає, Ви можете стати першим!
Додати відгук