Характеристики Штатна магнітола Soundbox MTX-9235 для Jeep Compass 2017+
| Властивості | Характеристики |
| Модель авто | Compass 2017+ |
| Операційна система | Android 12 |
| Процесор | UIS8581A, 8 core 1.6GHz |
| Диагональ дисплея | 9", IPS матрица, 2.5D стекло |
| Оперативна пам'ять | 3GB |
| Вбудована пам'ять | 32GB |
| DSP processor | Часові затримки,об'ємний звук,підсилений бас, фільтр низьких частот |
| CarPlay | Вбудований (бездротовий) |
| GPS приймач | Так |
| Підключення камери | Фронт/Тил |
Характеристики та комплектація товару може змінюватись виробником без попередження.
Відгуки Штатна магнітола Soundbox MTX-9235 для Jeep Compass 2017+
На жаль, відгуків ще немає, Ви можете стати першим!
Додати відгук